חיפוש עבודה

למה לבחור בקידום אתרים כמקצוע

קידום אתרים ברמה מקצועית וגבוהה הפכה עם השנים לאומנות. אנשים שבוחרים ללמוד את התחום הם מוכשרים ואלו שלרוב, מומחים בחיפוש ממוקד באינטרנט, בקיאים בהבנה הדיגיטלית, יודעים לערוך תוכן בצורה נכונה ובגדול, מבינים איך אתרי אינטרנט בנויים מאחורי הקלעים. אם אתם מסוג האנשים שמפריחים זוג מילים לאוויר בספונטניות ושיווק הוא השם המשפחה השני שלכם – לימודי קידום אתרים הם לגמרי הכיוון המקצועי שלכם.

הרצון של אנשים ספציפיים לחקור נושאים רבים באינטרנט הוא ייחודי. לא את כולם מעניין תחום הרפואה או ליצנות לדוגמה. אך אתכם, זה מעניין ואף גורם לכם לחקור לעומקו של עניין נושאים ותתי נושאים שמסקרנים אתכם. למה המחקר חשוב לפני תחילת מקום עבודה חדש בקידום אתרים? התשובה היא כזו – קידום מילות מפתח של אתר מסוים צריכות להיות מדויקות ומתאימות לחלוטין לנושאים שבעל העסק מקדם. המחקר שביצעתם טרם קבלה למקום העבודה יכול לסייע לכם בצורה משמעותית, רוב מילות המפתח שאתם בעצמכם חיפשתם בגוגל, יכולות להיות דומות למילות המפתח שתשתמשו בהם במהלך קידום האתר בצורה אורגנית.

אישה עובדת

חיפוש עבודה בתחום קידום אתרים

אחרי שקלטתם את קונספט קידום האתרים, סיימתם לימודים וכעת אתם לקראת חיפוש עבודה. איך תדעו שאתם מוכנים? קודם כל, חשוב שתבינו כי הידע שרכשתם במהלך הלימודים יעזור לכם המון לפני קבלה למקום העבודה – המקצועיות, ההבנה הכללית, רמות המחקר שלכם – אלו דברים שלא קיימים בכל מקדם אתרים. התחלתם בחיפושים ושלחתם קורות חיים, התחלה מעולה. שלב הריאיון הראשון הוא קריטי שכן, במהלך הריאיון ישאלו אתכם מגוון שאלות שנוגעות לרוב בעיסוק המרכזי של העסק.

במידה וביצעתם את המחקר על מקום העבודה עוד לפני שרגלכם נחתה במשרדים, עשיתם את הצעד הנכון לקראת הצלחת הריאיון הראשון. לרוב השאלות שנשאלות הן על ההבנה של העסק, כמה ניסיון יש לכם (אם בכלל) וכמה ידע כללי קיים לכם בתחום. בגלל שאתם אנשי מחקר וכאלו שאוהבים לקרוא בלי סוף על תחומים רבים, בוודאי תצליחו לעבור את השלב הזה בקלות.

קורות חיים

תשקיעו בקורות החיים שלכם

אך אם עדיין לא זימנו אתכם לריאיון ראשוני או נוסף, כדאי שתחשבו מה הצעד השגוי שביצעתם בדרך. שליחת קורות החיים היא החלק החשוב ביותר לפני קבלה למקום העבודה – איך הם כתובים הן מבחינת הסדר, היצירתיות והשיווק. תחשבו על זה, אתם נמצאים בתחום מאוד שיווקי, גם כאן חשוב לדאוג למראה של קורות החיים שלכם בגבול הטעם הטוב.

וההמלצה הגדולה שכדאי שתיקחו מהמאמר הזה, היא שליחת קורות חיים למנהל הראשי שאחראי על מקדמי האתרים בחברה. הרבה מוכשרים שולחים את קורות החיים שלהם למחלקות שונות כמו: משאבי אנוש, שגורמים לתהליך להפוך לארוך ומייגע. אך ברגע ששלחתם את קורות החיים דווקא למנהל הישיר, תהליך הקבלה יהפוך בין רגע לקל ומהיר יותר. הוא ימליץ למחלקת כוח אדם ליצור עמכם קשר ומשם, הכל יהפוך להיסטוריה. בהצלחה!

Similar Posts

כתיבת תגובה