שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי הוא תחום רחב מאד וכולל קידום אורגני במנועי חיפוש, ניהול פרופילים ועמודים עסקיים ברשתות חברתיות, ניהול בלוגים, פרסום ממומן ועוד.

לא כל עסק צריך בהכרח את "חבילת השיווק באינטרנט" המלאה, אלא התמקדות בכיוונים עיקריים תוך התחשבות בשיקולי עלות-תועלת. עבור כל לקוח, אנחנו בונים אסטרטגיית שיווק מותאמת אישית לצרכיו על מנת להפיק תוצאות מקסימליות.

קידום אורגני בגוגל

כולם רוצים להופיע בעמוד הראשון, כולם רוצים להיות ראשונים. גם אם מתחילים מאפס – זה אפשרי.

לפני תחילת עבודת הקידום, אנחנו עורכים סקר שוק הכולל מחקר מילות מפתח (ביטויים לקידום) מקיף, בחינת התחרות ובדיקת המתחרים. בהתאם לכך אנו בונים את אסטרטגיית הקידום, למשל באלו ביטויי מטרה כדאי להתמקד קודם ואלו להשאיר לשלב מאוחר יותר.

*חשוב לזכור שתוצאות הקידום האורגני אינן מופיעות כבמטה קסמים. מדובר בתהליך יצירת פופולריות לאתר אשר לוקח זמן – כל אתר בהתאם לפופולריות הנוכחית שלו, ותק, ומידת התחרות בתחום. מה שכן, הסבלנות משתלמת.

קידום בחו"ל

קידום בגוגל, בארה"ב ובאירופה למשל, שונה מהקידום בארץ בפרמטרים רבים ומצריך אסטרטגיית עבודה מורכבת יותר. אנו מתמחים בקידום גם מחוץ לגבולות ישראל ונדאג להגדלת הפופולריות של העסק שלכם במדינה שבה נמצא קהל היעד שלכם.

ניהול מוניטין ברשת: יצירת תדמית חיובית בתוצאות החיפוש

כולנו מסכימים שתוצאות שליליות המופיעות בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש, הן בעלות פוטנציאל גבוה לעשות נזק תדמיתי.

אם תחפשו מוצר / חברה / אישיות מסוימים ותיתקלו מיד בכתבות לא מחמיאות (בלשון המעטה), סביר להניח שתעברו הלאה. פעמים רבות, אותם אזכורים שליליים הנם מחוסרי בסיס והתברגו במקומות הראשונים כתוצאה ממתחרים קנאים, מלחמות אגו או תקרית בודדת שהפכה זבוב לפיל.

אפשרות ראשונה היא שתתחילו לחפש את המקור לכל השליליות הזו ותיכנסו למאבקים קשים בלא נודע, או שתלכו לכיוון השני – ניהול מוניטין ברשת: אנחנו נדאג להוציא לאור ולהציג לעולם את כל הצדדים החיוביים והיפים שלכם.
יעוץ שיווקי

אמנם התחום בו אנו מתמקדים הוא קידום אורגני, אך תמיד אנחנו כאן כדי לייעץ לגבי כל תחום החל מבניית אתר חדש, מיתוג אישי ועסקי, בחירת עיצוב, התנהלות ברשתות חברתיות, כדאיות של פרסום מסוג כזה או אחר ועוד.

קופירייטינג וכתיבה שיווקית

גוגל אוהב אתרים שגולשים אוהבים. גולשים אוהבים אתרים מעניינים. כותרות מזמינות ותכנים טובים באתר הם הבסיס לקידום איכותי, הרי תמיד נרצה שהגולש יבלה זמן ארוך יותר באתר ויבקר בכמה שיותר עמודים.

התוכן שתציגו לגולשים באתר צריך להיות נגיש, ענייני ומעניין, ואנחנו יכולים לעשות אותו כזה.

יש לכם עוד שאלות או תהיות? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם